Sbírka pro Honzíka

Celý svět se Honzíkovi a jeho rodině obrátil vzhůru nohama během několika málo okamžiků.

Prosíme, pomozme.

img_4635.jpeg
2.png

Ke Dni světového boje proti rakovině - 4.2. vypisujeme SBÍRKU PRO HONZÍKA.

Honzíkův příběh jsme již jednou v naší Nadaci sdíleli, a to před třemi lety, kdy jsme vybírali penízky na hračky do pokojíčku pro chlapce s leukemií. 

Doufali jsme, že po úspěšném zaléčení bude mít jeho příběh šťastné pokračování. Bohužel v létě 2022 mu leukemie nečekaně recidivovala do nádoru na plicích a Honzíkův život nabral dramatických rozměrů. Prosíme, přečtěte si jeho příběh ZDE, který je sice smutný, ale stále plný naděje. Pojďme spojit síly a pomoci. V tuto chvíli je potřeba se složit na VERTIKALIZAČNÍ STOJAN. https://www.medicco.cz/sedaci-systemy/leckey/polohovani-vstoje/horizon

Také SHÁNÍME FYZIOTERAPEUTY, kteří by k Honzíkovi jezdili domů. Neuroplasticita mozku je úžasná věc a je možné ho z vigilního kómatu probudit úplně, ale fyzioterapeutická péče, včetně bazální stimulace, musí probíhat několikrát denně. Maminka Hanka je už bohužel fyzicky i psychicky vyčerpaná a už sama nezvládá  tuto fyziopéči obstarat, kromě toho má i druhé dítě, I Honzíkův starší bratr Vítek svou maminku potřebuje. A pokud se Honzíkův stav dostatečně stabiluzuje, bude to právě Vítek, který daruje svému maldšímu bráškovi kostní dřeň. 

Ten tunel utrpení, kterým si Honzík a jeho roidna v tuto chvíli prochází je temný a dlouhý, ale na konci je světlo a naděje. Každý váš dar, každá vaše motlitba, jsou teď velkým přínosem.

Děkujeme, tým Karma Srdcem