4.png
ŠKOLENÍ ONKO JÓGY

Ne to, co mám, ale to, co vím, je mým bohatstvím.
-  Carlyle

Chcete se věnovat lidem, kteří mají různá omezení po léčbě nebo operacích?

Chcete se naučit vést lekce ONKO jógy?

V rámci tohoto školení vám přiblížíme problematiku léčby onkologických pacientů
a ukážeme možnosti, jak jim pomoci jógy zlepšit jejich psychickou i fyzickou kondici.

Hledáte-li vzdělání v této oblasti, pak  jste na správné adrese.

 Máme pro Vás připravené 

 

ŠKOLENÍ ONKO JÓGY

termín: 4.-6. 11.2022
Cena: 5 900 Kč

Lektoři: Mudr. Aneta Králová, Mudr. Tereza Kertesz, Barbara Haráčová

_instagram_duben__2022.png

PROGRAM ONKO ŠKOLENÍ

Pátek: 16:00 – 21:00 hod. Úvod, seznámení a přednáška emoční aspekty onemocnění a jógová intervence, přednášet bude Denisa Koubková. Poví vám o rakovině z pohledu psychosomatického onemocnění  (nemoc jako obrana, stres, duševní příčina), vymezení jógy pro onkologické pacienty, jógová praxe jako podpůrná péče při léčbě (ásany, vnitřní praxe, relaxace).


Sobota: 8:30 – 16:30 hod. Celý den se vám bude věnovat Tereza Kertezs , jogínka a onkoložka. S Terezou se společně seznámíte se základy onkologické léčby, nahlédnete do komplikované situace onkologických pacientů a budete se učit hledat jednoduché nástroje i na poli ajurvédy, jak se celkově stát silnou a citlivou oporou pro druhé.


Neděle: 8:30 - 15:30 hod. Bára se s vámi podělí o své vlastní zážitky a jogínské techniky,které jim pomohly překonat onkologický problém. Přednáška Anety Králové, jogínky a rehabilitační lékařky. Rehabilitační aspekt cvičení z pohledu lékařky.

Přijďte, prosím včas , alespoň 15 min. před začátkem, ať se v klidu naladíte, usadíte.

ČÍSLO ÚČTU PRO PLATBU KURZŮ, VÍKENDŮ A WORKSHOPŮ: 115-2710100267/0100

Školení proběhne v jógovém studiu Aloha jóga v Praze 6, Jugoslávských partyzánů 26 (vchod za rohem z ulice  Nám. Interbrigády).

 

 

[javascript protected email]

Text

"Ahoj všem do Studia, ještě jednou bych chtěla poděkovat za víkend ve kterém proběhlo školení Onko jógy.  Školení bylo velice zajímavé, inspirující, plné důležitých informací a zanechalo ve mě spousty emočních a krásných pocitů. Holky lektorky (Anetka, Terezka, Baru, Lucka) byly skvělé a moc jim děkuji za vše co nás naučili a za vyčerpávající předané informace. Projekt je úžasný   Přeji Vám hodně štěstí a více takových, kteří chtějí pomáhat druhým... Děkuji moc." - Jana Valová, Yogastation Tábor

Text


Fotogalerie z minulých ročníků školení