3.png
DEN PRO KARMU SRDCEM

Lidé, kteří dokáží pomoci ostatním lidem,
se nejlépe umějí postarat o svou vlastní duši.

inyan_icon.svg

Záměr: vést lekce jógy tak, aby na lekci mohli chodit i lidé, kteří se léčí. Vytváříme tak speciální lekci pro onkologické pacienty.  Klienti se nemusí nijak hlásit dopředu ani nepotřebujeme  žádné lékařské potvrzení. Rozumíme také tomu, že každý může přijít józe na chuť v jiné fázi léčby. Pro mnohé je jóga v době chemoterapie nebo ozařování nemyslitelná, někomu naopak může přinést vnitřní klid, který potřebuje k překonání toho nejhoršího. V době po ukončení léčby a při snaze návratu do běžného života může být jóga nejvíce užitečná. Vše je dočasné a uzpůsobené individuálním potřebám klientů – dokud nezískají sílu jít na „normální“ lekci.

inyan_icon.svg

ONKO JÓGU vedou zkušení lektoři, kteří si své vzdělání doplní na našem školení nebo jiném specializovaném terapeutickém vzdělání. Společná praxe na hodině je  kombinace jemného fyzického cvičení, dechového cvičení a vizualizace. Každý se pak může zapojit či praktiky vynechat podle toho, jak se ten den cítí. Důležitou součástí lekce jógy je podpůrná komunita. Skupinka, která vnímá, že energie společně vynaložená je násobená a schopností léčení svého těla umocněná.

DEN PRO KARMU SRDCEM

sobota 25. 5. 2024

Pro nás již tradiční den plný jógy a setkávání , vždy ve znamení pomoci ostatním
a zároveň být schopní si udělat radost samy pro sebe. 

Přijďte na den pro Karmu Srdcem, podpořte sebe a udělejte dobrý skutek.  Celý výtěžek z této akce je věnován
na podporu lekcí Onko jógy, které jako neziskový spolek pořádáme po celé ČR.  Moc nás to baví, je to ale fuška a bez
řádného fundraisingu a vší pomoci by tyto lekce nemohly fungovat.

Na co se můžete těšit?

Pro nás nové a nesmírně zajímavé prostory Gabriell Loci na Smíchově mají svůj neotřelý půvab. Praktikovat budeme ve sále ( jméno sálu) , kam se zhruba vejde 50 lidí.

Program je poskládaný tak, aby jste si všechny tři lekce užili, aby na sebe energeticky navazovaly, dávaly smysl a vy mohli odcházet vyladění s vnitřním prostorem, který byl opečéován a vyživen.

 

Program dne:

9:00 Příchod - prostory jsou bez podložek a pomůcek,  prosím vezměte sebou.
Na místě vás již navedeme kudy kam, vstu do prostor z hlavní ulic - doplnit adresu

9:30 - 10:45 Jana Sára Mei - lekce Jste dostateční,

11:15- 12:30 Lenka Nezvalová

13:00 - 14:15 Veronika Carmanova Jin jóga zakončená gongovou relaxací od Lucie Přibylové

 

Cena za celý program dne 990 Kč

Rezervace a platba předem přes rezervační systém Karma Yoga studia

Naše lekce

newsletter__6_.png

Jana Sára Mei - Terapeutická jóga s názvem - VNITŘNÍ KLID JE TVOJE VNITŘNÍ SÍLA

Sáru můžete znát buď z naší školy jógy nebo také třeba z Insta pod profilem Jste dostateční. Je tvůrkyní nádherných jógových  karet. Na její lekci se můžete těšit na lidskost, vlídnost a jemný pohyb, který vás ale vezme do hloubky k sami sobě. V lekci si spolu prožijeme možné změny ve 3 oblastech vnímání.
Tyto změny budeme vnímat přes fyzický prožitek našich kloubů, k vnitřnímu pohybu dechu a rozlišení naší pozornosti, kdy bereme nabídky z mysli anebo z našeho Bytí.

1. MUSÍM  vs. POUŠTÍM
2. TLAČÍM NA SEBE  vs. VNÍMÁM SEBE
3. POTŘEBUJI  vs.  JSEM ŽIVOT

newsletter__3_.png

Lenka Nezvalová - hvězdná stálice českého jógového nebe a její vlídná lekce flow jógy

Lekce Lenky Nezvalové jsou vždy jako pohlazení. Klidnější rytmus, důraz na dech a navnímávání sebe sama. Po této lekci se budete cítit jako zvonuzrození, připraveni na vše, co vám do života přijde.

Lenky lekce jsou zvláštní kombinací hravosti, dynamiky a jemnosti, dávají prostor k naslouchání vnitřnímu hlasu a návratu k našemu přirozenému stavu, k radosti a klidu.

newsletter.png

Veronika Carmanova - jin jóga k otevření srdce

Lekce jin jógy pod taktovkou Veroniky jsou léčivé a výživné. Tato 50 minutová praxe bude v sobě zahrnovat pranayamu a pozice směřující na otevření srdce. Nejen protože je to den pro Karmu srdcem, ale také protože element Ohně, který ovlivňuje energetickou kvalitu srdce, bude téměř na vrcholu. Závěrečnou, dlouhou relaxaci odevzdá do rukou gongu a kolegyně Lucky.

Lucka gong

Lucie Přibylová  - Gongová lázeň

Nechte proniknout vibrace gongu do nitra vašeho bytí, do morku kostí, do amygdaly. Závěrečnou relaxaci po jin józe si užijete s vesmírným zážitkem gongové lázně naší milé Lucie. Připravte se na cestu do jiných dimenzí. Tohle si prostě užijete!!

Sponzorem programu je náš oblíbený Spa Ceylon.

Můžete se těšit na malé překvapení a také navštívit jejich obchod.

36def57b520fb645ae8efc397cc2cccd-spaceylon-herobanner-1-cz.jpg