4.png
ŠKOLENÍ ONKO JÓGY
22.-24.11. 2024

Ne to, co mám, ale to, co vím, je mým bohatstvím.
-  Carlyle

ŠKOLENÍ ONKO JÓGY

termín: 22. - 24. 11. 2024
Cena: 5 900 Kč

Lektoři: Mudr. Aneta Králová, Mudr. Tereza Kertesz, Mgr. Denisa Koubková, Barbara Haráčová

 

Chcete se věnovat lidem, kteří mají různá omezení po léčbě nebo operacích?

Chcete se naučit vést lekce ONKO jógy?

V rámci tohoto školení vám přiblížíme problematiku léčby onkologických pacientů
a ukážeme možnosti, jak jim pomoci jógy zlepšit jejich psychickou i fyzickou kondici.

Hledáte-li vzdělání v této oblasti, pak  jste na správné adrese.

 

 

_instagram_duben__2022.png

PROGRAM ONKO ŠKOLENÍ

Pátek: 16:00 – 21:00 hod. Úvod, seznámení a přednáška emoční aspekty onemocnění a jógová intervence, přednášet bude Mgr. Denisa Koubková. Poví vám o rakovině z pohledu psychosomatického onemocnění  (nemoc jako obrana, stres, duševní příčina), vymezení jógy pro onkologické pacienty, jógová praxe jako podpůrná péče při léčbě (ásany, vnitřní praxe, relaxace). 


Sobota: 8:30 – 16:30 hod. Celý den se vám bude věnovat MUDR. Tereza Kertezs , jogínka a onkoložka. S Terezou se společně seznámíte se základy onkologické léčby, nahlédnete do komplikované situace onkologických pacientů a budete se učit hledat jednoduché nástroje i na poli ajurvédy, jak se celkově stát silnou a citlivou oporou pro druhé.


Neděle: 8.00 - 15.30 hod. Bára Haráčová se s vámi podělí o své vlastní zážitky a jogínské techniky,které jim pomohly překonat onkologický problém. Přednáška MUDr. Anety Králové, jogínky a rehabilitační lékařky. Rehabilitační aspekt cvičení z pohledu lékařky.

Přijďte, prosím včas , alespoň 15 min. před začátkem, ať se v klidu naladíte, usadíte.

ČÍSLO ÚČTU PRO PLATBU KURZŮ, VÍKENDŮ A WORKSHOPŮ: 115-2710100267/0100

 

[javascript protected email]

"Moc děkuji za krásné školení, i když toto téma není lehké. Těším se, že budu moct nabízet  klientkám, které prochází nebo si prošly touto nemocí pomoc v rámci Onko jógy a ještě zdarma, co víc si přát."

Děkuji Beata Tučková.

"Ahoj všem do Studia, ještě jednou bych chtěla poděkovat za víkend ve kterém proběhlo školení Onko jógy.  Školení bylo velice zajímavé, inspirující, plné důležitých informací a zanechalo ve mě spousty emočních a krásných pocitů. Holky lektorky (Anetka, Terezka, Baru, Lucka) byly skvělé a moc jim děkuji za vše co nás naučili a za vyčerpávající předané informace. Projekt je úžasný   Přeji Vám hodně štěstí a více takových, kteří chtějí pomáhat druhým... Děkuji moc." - Jana Valová, Yogastation Tábor

Školením se mi otevřely zcela nové dveře. Učit a předávat jógu lidem, kteří ji potřebují jako jedni nejvíc, mi dává hluboký smysl a těším se, jak nabité zkušenosti uplatním. - Veronika, Praha

Fotografie z minulých školení