1.png
POMOHLI JSME

Malá soustředěná péče je naší specialitou.

inyan_icon.svg

Záměr: vést lekce jógy tak, aby na lekci mohli chodit i lidé, kteří se léčí. Vytváříme tak speciální lekci pro onkologické pacienty.  Klienti se nemusí nijak hlásit dopředu ani nepotřebujeme  žádné lékařské potvrzení. Rozumíme také tomu, že každý může přijít józe na chuť v jiné fázi léčby. Pro mnohé je jóga v době chemoterapie nebo ozařování nemyslitelná, někomu naopak může přinést vnitřní klid, který potřebuje k překonání toho nejhoršího. V době po ukončení léčby a při snaze návratu do běžného života může být jóga nejvíce užitečná. Vše je dočasné a uzpůsobené individuálním potřebám klientů – dokud nezískají sílu jít na „normální“ lekci.

inyan_icon.svg

ONKO JÓGU vedou zkušení lektoři, kteří si své vzdělání doplní na našem školení nebo jiném specializovaném terapeutickém vzdělání. Společná praxe na hodině je  kombinace jemného fyzického cvičení, dechového cvičení a vizualizace. Každý se pak může zapojit či praktiky vynechat podle toho, jak se ten den cítí. Důležitou součástí lekce jógy je podpůrná komunita. Skupinka, která vnímá, že energie společně vynaložená je násobená a schopností léčení svého těla umocněná.

Pomohli jsme

Dříve než se naše pomoc vykrystalizovala do velice úzké a specializované činnosti Onko jógy, tak jsme pomáhali  u příběhů  z našeho nejblížšího  okolí, které nás nenechaly spát. Každý a jednotlivý příběh se nás dotkl do hloubky naší duše, s většinou z níže jmenovaných jsme pořád aspoň v malém kontaktu. Byla to pro nás velice důležitá zkušenost. Nicméně jsme pochopili, že to není naší specializací. Jsou organizace, které tuto práci umí lépe a profesionálněji. My chceme dál přispívat k dobru naší společnosti , ale teď víme, že skrze Onko jógu dokážeme malé divy. 

3.png

Pomoc Honzíkovi zvládnout těžký osud

více

 

9.png

Pomáháme konkrétním rodinám, které prchají před válkou.

více

10.png

POMOC FRANTIŠKOVI A JEHO DCEŘI ANNĚ MARII

více

12.png

Pomoc pro Moravu po ničivém tornádu

více

2-1-1024x767.jpg

LÁZNĚ PRO LUCINKU

více

lector_4.jpg

POMOC PRO BÁRU

více

4.png

VÁNOCE PRO LYNETTE

více

11.png

POKOJÍČEK PRO HONZÍKA

více

5dc4a4c0-131b-4fd7-ad56-2560fcaa5eba-769x1024.jpg

CESTA DO INDIE PRO STANKU

více

pomohli_jsme_7.jpg

JÓGA V DĚTSKÉM DOMOVĚ JANA MASARYKA

více

pomohli_jsme_2.jpg

TERAPIE PRO KRYŠTŮFKA

více