3.png
DEN PRO KARMU SRDCEM

Lidé, kteří dokáží pomoci ostatním lidem,

se nejlépe umějí postarat o svou vlastní duši.

DEN PRO KARMU SRDCEM - sobota  25. 5. 2024

Pro nás již tradiční den plný jógy a setkávání , vždy ve znamení pomoci ostatním a zároveň být schopní si udělat radost samy pro sebe. 

Přijďte na den pro Karmu Srdcem, podpořte sebe a udělejte dobrý skutek.  Celý výtěžek z této akce je věnován na podporu lekcí Onko jógy, které jako neziskový spolek pořádáme po celé ČR.  Moc nás to baví, je to ale fuška a bez řádného fundraisingu a vší pomoci by tyto lekce nemohly fungovat.

 

Na co se můžete těšit?

Pro nás nové a nesmírně zajímavé prostory Gabriell Loci na Smíchově mají svůj neotřelý půvab. Praktikovat budeme ve sále ( jméno sálu) , kam se zhruba vejde 50 lidí.

Program je poskládaný tak, aby jste si všechny tři lekce užili, aby na sebe energeticky navazovaly, dávaly smysl a vy mohli odcházet vyladění s vnitřním prostorem, který byl opečéován a vyživen.

Program dne:

9:00 Příchod - prostory jsou bez podložek a pomůcek,  prosím vezměte sebou. Na místě vás již navedeme kudy kam, vstu do prostor z hlavní ulic - doplnit adresu

9:30 - 10:45 Jana Sára Mei - lekce Jste dostateční,

11:15- 12:30 Lenka Nezvalová

13:00 - 14:15 Veronika Carmanova Jin jóga zakončená gongovou relaxací od Lucie Přibylové

Cena za celý program dne 990 Kč

Rezervace a platba předem přes rezervační systém Karma Yoga studia

Naše lekce

newsletter__6_.png
newsletter.png
Lucka gong

Jana Sára Mei

Terapeutická jóga s názvem - VNITŘNÍ KLID JE TVOJE VNITŘNÍ SÍLA

Sáru můžete znát buď z naší školy jógy nebo také třeba z Insta pod profilem Jste dostateční. Je tvůrkyní nádherných jógových  karet. Na její lekci se můžete těšit na lidskost, vlídnost a jemný pohyb, který vás ale vezme do hloubky k sami sobě.

 

 

 

 

 

Lenka Nezvalová

hvězdná stálice českého jógového nebe a její vlídná lekce ...

 

 

 

 

 

 

Veronika Carmanova

Lekce jin jógy pod taktovkou Veroniky jsou léčivé a výživné. Tato 50 minutová praxe bude v sobě zahrnovat pranayamu a pozice směřující na otevření srdce. Nejen protože je to den pro Karmu srdcem, ale také protože element Ohně, který ovlivňuje energetickou kvalitu srdce, bude téměř na vrcholu. Závěrečnou, dlouhou relaxaci odevzdá do rukou gongu a kolegyně Lucky.

 

 

 

 

 

Lucie Přibylová 

Gongová lázeň

Závěrečnou relaxaci po jin józe si užijete s vesmírným zážitkem gongové lázně naší milé Lucie. Připravte se na cestu do jiných dimenzí. Tohle si prostě užijete!!

Sponzorem programu je náš oblíbený Spa Ceylon.

Můžete se těšit na malé překvapení a také navštívit jejich obchod.

36def57b520fb645ae8efc397cc2cccd-spaceylon-herobanner-1-cz.jpg