3.png
Staň se lektorem nebo nabídni prostor pro lekce ONKO jógy

Neustále hledáme nové nadšené lektory se zájmem lést speciální lekce ONKO jógy. Důležitá jsou i místa, jógová studia nebo tělocvičny, kde se k cvičení můžeme potkávat.

Nabídni své služby nebo prostory.

inyan_icon.svg

Hledáme místa setkávání ONKO jógy.

Jsi majitelem jógového nebo tanečního studia, nebo provozuješ jiný prostor jako klubovnu nebo tělocvičnu? Volá tě karma? Pro lekce ONKO jógy hledáme prostor pro setkávání našich terapeutických lekcí.Někdy vás mohou oslovit samostatní lektoři, kteří touží po tom vést tyto  terapeutické lekce, někdy máte sami vy, jako majitelé a provozovatelé chuť svým dílem přispět. A s námi můžeš. Nabídni své prostory pro lekce onkojógy.  Lekce onkojógy jsou pro návštěvníky lekcí  zdarma. Lektory domluvíme a zasmluvníme my jako spolek, odměnu za vedení lekcí dostávají také od vás. Vy přispějete svou velkou dávkou tím, že nabídnete své krásné místo na uskutečnění lekcí zdarma.

Máte zájem? Kontaktujte nás. Hledáme především ve větších krajských městech a zejména na Moravě.

 

 

inyan_icon.svg

Chceš učit ONKO jógu?

Neustále hledáme nové lektory, kteří by se věnovali terapeutickým skupinám ONKO Jógy. 

Jsi lektorem jógy a máš k tomu  absolvovaný nadstavbový víkendový kurz Školení onkojógy, který poskytuje základní vhled do problematiky onkologických pacientů? 

Máš  zájem vést lekce onkojógy a pracovat s klienty s onkologickou dagnózou?   Ozvi se nám, stačí napsat email na info@karmasrdcem.cz

Zjistíme zda je dostupné místo, kde by se lekce mohly provozovat, uděláme ti podporu v podobě marketingu  a lekce můžeme rozjet, Výše odměny je 500 Kč / 60 minutovou lekci jednou týdně při obsazení lekce 3 a více klienty. 

Aktuálně hledáme další spolupracující lektory a studia zejména na Moravě.