Karma Yoga

Celá myšlenka praktikovat jógu pro onkologicky nemocné vznikla právě tady ve studiu Karma Yogy. Zde ji cvičíme již od roku 2013. Přijďte mezi nás a můžete si vybrat mezi středeční lekcí nebo páteční. Poslední dobou je skupinka trochu větší, proto doporučujeme rezervovat si své jméno. I pro případ změny v rozvrhu je lepší, když vás máme na seznamu. Můžeme vás totiž o těchto změnách informovat. Jinak vás otravovat nebudeme. Nebudeme po vás chtít ani potvrzení od doktora, ani diagnózu. 

Karma Yoga studio, Korunní 25, Praha 2 Vinohrady, www.karmayoga.cz

newsletter__11_.png

Pravidelná lekce každou středu od 9:15 h s Lucií Soukupovou

Naše Lucinka je anděl. Vede lekce onkologické jógy už leta, každou středu dopoledne a skupinka se pomalinku rozrůstá, protože tyto lekce si každý úžívá.

Už rok navštěvuji jógu pro onkologické pacienty a jsem za tuto možnost velmi vděčná a pokud ze zdravotních důvodů musím někdy vynechat, cítím,že mi ta hodina chybí. Dávno si nedělám velký problém se svými diagnózami a beru je jako součást života, ale hodiny jógy mi vždy přinesou uvolnění, pocit sounáležitosti a procvičení těla. Uklidňující hudba provázená vlídnými a působivými slovy, jsou opravdu balzámem na duši. Děkuji za to.“ – Jarmila

photo-dara_rakovcik-4972_11_.png

Pravidelná lekce každý  pátek  od 9:15 h - 10:5 h s Veronikou Krohovou

Jemná, něžná, inspirativní je naše Veronika. Velice citlivě vás provede lekcí, kterou si užijete a na chvíli zapomente na strasti světa.

„Onko jóga Karma Yoga studiu mi pomohla znovu najít vnitřní klid a soustředění. Vždy se na lekci moc těším a čerpám z ní pak po celý týden.“ – Silvie