Aloha Jóga

Jógové studio Aloha jóga v Praze Dejvicích -  V Aloha jóga  studiu společně vytváříme veselou a uvolněnou atmosféru. Bezpečné a nesoutěživé prostředí vám pomůže objevit hlubší spojení s vaším tělem, srdcem i myslí. Jsme na adrese Jugoslávských partyzánů 26, Praha 6

 www.alohajoga.cz.

 

photo-dara_rakovcik-0872.jpg

Pravidelná lekce každé  úterý od 15:45 h s Monikou Fialovou

Jóga mi vstoupila do života krátce před mým vlastním onemocněním. V roce 2017 jsem onemocněla rakovinou dělohy. V tom okamžiku začala ta pravá jóga, ne ta na podložce, ale ta v životě. Co jóga znamená pro mě? Skrz jógu jsem nalezla svůj vnitřní klid a harmonii bez ohledu na to, v jaké životní situaci se nacházím, ve zdraví i nemoci, v době radosti i smutku. 

Pokud máte jen trochu energie, ať jste v různých fázích nemoci, ráda vás přivítám v mých lekcích onko jógy. Skrze jemnou fyzickou praxi a dechové techniky se budeme postupně vracet do celkové rovnováhy jak na fyzické, tak i mentální úrovni. Zvýšíme vitální kapacitu našich plic, zlepšíme pevnost ochablého svalstva a držení těla. 

Můžete sdílet své radosti i starosti v komunitě podobně smýšlejících lidí. I zde mohou vzniknout pevná přátelství. Na závěr lekce vás čeká ta nejvíce osvěžující ásana, prodloužená šavásana. Cvičení si přizpůsobíte, jak se ten den zrovna cítíte. 

Vítejte na mých lekcích.