Amélie

Vizí Amelie je situace, kdy je rakovina vnímána „jen“ jako součást života a pro tuto vizi se Amelie rozhodla otevírat prostor. My v Amelii vidíme naše poslání v tom, že Amelie pomáhá žít život s rakovinou. Aktivně, přímo těm, kdo to potřebují a chtějí. Proto Amelie vytváří řadu aktivit a projektů, které všechny sledují jediný bod – pomoc onkologicky nemocným a jejich blízkým.

https://www.amelie-zs.cz/

photo-dara_rakovcik-4972_11_.png
katka_dvorakova_foto.jpeg

Pravidelná lekce ONKO jógy každé pondělí  a čtvrtek od 9:00 h s Veronikou Krohovou

Jemná, něžná, inspirativní je naše Veronika. Velice citlivě vás provede lekcí, kterou si užijete a na chvíli zapomente na strasti světa.

 

Kateřina Dvořáková, bude Veroniku zaskakovat v případě její nepřítomnosti. [javascript protected email], 731 225 767


Jógu jsem poznala v minulém století  na studiích ve Francii – z Hatha jógy jsem tenkrát odcházela prodýchaná, tělesně i duševně naprosto narovnaná. Pak jsem od jógy odcházela a zase se k ní vracela, až jsem ji před lety přijala jako každodenní součást svého života. V roce 2019 jsem absolvovala školu jógy v pražském OM studiu, jsem dlouhodobou studentkou školy Cestou jógy u Míši Svaté a věčně začínající studentkou jógy jako takové. V dubnu 2024 jsem absolvovala víkendový seminář onkojógy v Karmě srdcem.  Oslovují mě vinyasa a kundalini jóga, s přibývajícími roky zpomaluji a objevuji sama na sobě především terapeutický rozměr dechu, poloh, manter v osobní praxi toho, čemu prostě říkám jóga.Praktikuji (učím se ji praktikovat) na podložce i mimo ni, se svými dvěma úžasnými dětmi, na četných cestách se svým mužem, v kontaktu se studenty VŠE, kde učím.