Fusion Yoga studio

Fusion Yoga studio -moderní butikové studio s lekcemi Body & Mind a výjimečným prostředím, které překoná vaše očekávání.
Přijďte si k nám pro tělesnou sílu, vnitřní klid, rehabilitaci, poznání sebe sama i relaxaci. Těšíme se na vaši návštěvu v samotném srdci Dolních Břežan.

JanaNovotná

Pravidelná lekce každé  úterý v 12:00 h  s Janou Novotnou

Manželka a matka tří dětí. Miluje sport, cestování, vše krásné, dobré jídlo se skleničkou vína a především JÓGU, která se pro ni stala součástí každodenního života. Do každé lekce vkládá kousek sebe a zároveň kombinuje zkušenosti z kurzu školy Vaška Krejčíka, měsíčního kurzu jógy v indické Rishikeshi a jin jógové terapie z GOA Indie a mnoho dalších. Každý rok se vrací do milované Indie pro další vzdělání a zkušenosti. Klade důraz na správné provedení pozic ve spojení s dechem a jako aktivní sportovec dokáže zacílit v lekcích speciální potřeby právě sportovců. V současné době studuje jógovou terapii u rodiny Mohanů, jejichž jógové kořeny sahají až k otci moderní jógy T.Krishnamacharya.

Jóga je pro ní nekonečný proces vzdělávání a sebepoznání, které předává dál ve svých lekcích. Její lekce jsou dynamické, veselé, s prvky na posílení těla, základem ve stylu vinjásy.