Sadhána - Trutnov

Sadhana Yoga Studio vzniklo z vášně k józe a touhy vytvořit prostor, který by byl nejen studiem, ale domovem pro všechny, kteří hledají klid, sílu a rovnováhu. Sádhana je místo pro ženy a muže všech věkových kategorií a úrovní zkušeností, které chtějí prozkoumat hloubku svého já a objevit krásu jógy. Je to místo, kde se každý může cítit vítán, inspirován a podporován. 
Onko jóga je speciální forma jógy navržená tak, aby byla co nejvíce přizpůsobena potřebám klientů s onkologickým onemocněním. Obohatí režim klienta/ klientky o vhodnou pohybovou aktivitu, která přispívá ke zlepšení nebo udržení fyzické i psychické kondice. Zahrnuje jemné cvičení, které si každý přizpůsobí svým potřebám a možnostem. V rámci lekce je prostor na dechová cvičení, relaxaci, uvědomění si těla, svých emocí a potřeb. Pomáhá připravit naše myšlenky a srdce pro výzvy, které mohou následovat, pomáhá najít vlastní motivaci.

marcela_dvorakova_sadhana.jpeg
marie_havlova_sadhana_studio.jpeg

Pravidelná lekce každé  pondělí v 9.30 h  s Marcelou Dvořákovou nebo Mariií Havlovou

Marcela je přátelská, energická, veselá a klidná. Miluje pohyb, nejlépe v přírodě. I jako fyzioterapeutka ví, že pohyb léčí.

 [javascript protected email],  734 151 321

Maru je  klidná a empatická, pohyb ve všemožných formách je nedílnou součástí každodenního života. "Procházky v přírodě, lehký dech a cvičení fyzické i mentální prospívá tělu i duši " 🍀❤️. 

[javascript protected email], 605 933 385