Studio Moksha

Butikové STUDIO MOKSHA v samotném centru Říčan je rituálně zasvěceným prostorem pro váš dokonalý pocit harmonie a osobního růstu. Nacházíme se v impozantních půdních prostorech, kde vás prostoupí kouzlo skryté v každém detailu. Najdete u nás místnost pro terapie, butikový obchod a sál o velikosti 100 m², ve kterém se můžete kochat pohledem na více než 100 let starý krov. To je prostor, jaký na jógu jen tak nenajdete! 

MarieVrzáková

Pravidelná lekce  každé pondělí v 10:00 h  s Marií Purdekovou 

Věřím, že jóga je velkým pomocníkem, jak vnímat své tělo, své emoce a své potřeby. Ve svém blízkém okolí jsem se setkala s onkologickou diagnózou a následnou náročnou a vyčerpávající léčbou, rozhodla jsem se, že získané informace a zkušenosti o samotné nemoci a léčbě chci použít k pomoci, těm, kteří jsou na této cestě k uzdravení.

Během lekce zpomalíte a zvědomíte pohyb, prozkoumáte dech, vypustíte vnější svět, napojíte se na své tělo a budete naslouchat sami sobě, protáhnete a uvolníte své tělo a zrelaxujete přetíženou mysl. Lekce je vhodná v jakékoli fázi léčby, vše přizpůsobíme vašim aktuálním pocitům.

Onkologickému onemocnění, čato předchází měsíce i roky, během kterých selže především imunitní systém, který má za úkol rozeznat zmutované(rakovinné buňky), vychytat a zlikvidovat je, během těchto selhání dochází k varovným signálům těla, která jsou často nevnímané či přehlížené.

A jóga nám může pomoci tyto signály lépe vnímat a vidět.