Yoga Place

Yoga Place je prostor, kde vám můžeme nabídnout všechny naše počiny s jógou spojené. Ať už je to naše kamenné studio, jógové pobyty na místech které milujeme nebo nejrůznější jógové eventy. Prosím dbejte na včasný příchod před jejich zahájením.  Studio je otevřeno 30 minut před začátkem lekce a v čase lekce se studio zamyká.

denisa_tweed_brno.jpg

Pravidelná lekce ONKO jógy  každý pátek v 9:30 h  s Denisou Tweed

Pro Denisu je jóga jdnes už nedílnou součástí mého života. 
Vrátila jsem se k józe během mého léčebného procesu, nejdříve jen pozvolna, jemně, s využitím různých dechových technik a později, když mi již moje tělo umožňovalo větší zátěž, ponořila jsem se do jógové praxe naplno. Samotnou mě překvapilo, jak jsem se den ode dne cítila lépe. Začala jsem opět hluboce vnímat své tělo, jeho možnosti, limity a potřeby.

Moje bezprostřední osobní zkušenost s onkologickým onemocněním a tím, co lidé během léčby prožívají a jak se cítí po fyzické i psychické stránce vedla k mému rozhodnutí věnovat se vedení lekcí speciálně pro klienty s onko diagnózou. Ať už pro ty, kteří léčbou právě procházejí, anebo ty, kteří již mají intenzivní léčbu za sebou. Jsem přesvědčená, že stejně jako mně, může jóga pomoci ostatním lidem poskytnout oporu při zvládání jedné specifické životní krize, jakou onkologické onemocnění je.