ONKO JÓGA FESTIVAL - 1. ROČNÍK

  1. ročník ONKO JÓGA festivalu se konal 17. listopadu 2018 Karma Yoga studiu. Mohl se zrealizovat hlavně díky skvělým lektorům, jmenovitě Katarině Mikulandové, Lucie Konigové, Evě Vrbové, Veronice Carmanové, Tereze Lindauerové, Daliborovi Štedronskému, Tatianě Vomáčkové a Barboře Hu. Jsme jim za to velice vděčné a hluboce děkujeme. Bez jejich účasti a věnování honoráře na Karmu srdcem, by celá akce nebyla vůbec možná. Všem dohromady se nám podařilo vykouzlit nádhernou atmosféru a pozitivní energii, která se dále šíří celým projektem.

Onko jóga festival v číslech

Za vstupenky na festival a dalších příspěvků od Vás, dárců, přímo na účet Karmy srdcem, se vybralo 59.750 Kč.
K našemu ONKO jóga festu se přidalo celkem 17 dalších studií a lektorů z celé ČR! Společnými silami se nám podařilo získat 53. 884 Kč.

Kasička a trička
Tým Karma Srdcem vyprodukoval trička, Jaruška Sedláčková vytvořila nádherné lávové náramky, Eva Nehasilová přispěla výtěžkem ze své knihy Jóga mezi emaily. Klienti Karma Yoga studia přispívali do zapečetěných kasiček na recepci studia. Při rozpečetění kasiček jsme sčítaly výtěžky, jak z prodeje triček, náramků a příspěvky od klientů. Celkem 26.277 Kč.

Léčivý den Yogame
V tuto chvíli se chystá ještě projekt Barbary Haráčové a Petry Plutnarové – Léčivý den sebepéče v Yogame studiu. Výtěžek půjde opět na náš projekt ONKO jógy a v tuto chvíli je zde již 25.000 Kč. A my děkujeme nejen děvčatům, ale také Honzovi z Yogame, za poskytnutí prostoru zdarma.

CELKEM se na náš záměr a projekt ONKO Jógy a vybralo 164.911 Kč.

Všechny tyto bankovní transakce si můžete ověřit na transparentním účtu spolku 115-4186370277/0100, kam stále můžete i přispět.

Studia, která se připojila k OnkoFestu:

Yoga Satori, Ostrava
Jóga Jihlava, Jihlava
Aloha jóga, velký a malý sál, Praha
Studio Na Pahorku, Litoměřice
Šluknovský Zámek
Jóga Letná, Praha
BM Louny, Louny
YoGaia, Havířov
Sadhana Yoga Studio, Trutnov
Beleza, Karviná
Ganesha Jóga Studio, Jirkov
Think yoga, České Budějovice
Sokolovna, Hranice u Aše
Centrum Na Fialce
Centrum Zuzka
Grainspace

 

Slová díky organizátorů:

Když jsme před 2 lety v Karma Yoga studiu zakládaly spolek Karma Srdcem bylo zde spousta nadšení a snahy pomáhat. Jedna věc byla naprosto jasná, že chceme pomáhat jógou, ale prokousat se náležitou byrokracií, získat všechna povolení a souhlasy úřadů, založit transparentní účet a webové stránky... to vše vyžaduje spousta času a peněz. Frustrace bylo v průběhu taky dost, naštěstí nadšení o dost více. Od ukončení první sbírky Karmy srdcem do dnešního dne uběhlo teprve 14 měsíců, ale je to jako střih ve filmu. Najednou mám pocit, že těch příběhů a práce, kterou jsme odvedly za poslední rok bylo mnohem více, než se do pár měsíců vejde.

Veronika Carmanová

Charitativní akce zahřejí u srdce, protože se projeví krásná skutečnost, že lidé jsou stále lidmi, soucitní, ohleduplní a přející. Jógový Onkofest byl od začátku do konce nádhernou událostí, na které měli lidé srdce na dlani. Jsem moc vděčná lektorům, za to, že se postarali o rozmanitou náplň festivalu, jsem vděčná za skvělé návštěvníky festivalu, kteří do jednoho přinesli  dobrou náladu a energii. První ročník Onkofestu je samotným začátkem naší cesty, cesty bez konečného cíle, protože cílem je cesta samotná.

Barbora Haračová